ביטוח בריאות

ביטוח בריאות מקיף 

רבות דובר על ביטוחי הבריאות הפרטיים בישראל ולעיתים נראה שזה הפך לצורך מהותי לכלל האזרחים החיים בארץ. הסיבות לכך הן שונות אבל כנראה שאחת מהסיבות העיקריות לצמיחה במספר המבוטחים בביטוחי הבריאות הפרטיים היא גידול האוכלוסייה בישראל. 

אם לפני 2 עשורים קופות החולים יכלו לספק שירות למספר מסוים של אזרחים, היום הן צריכות להתמודד היום עם מאות אלפי מבוטחים חדשים אשר לא ניתן לתת להם מענה במקרים רבים.

 אם זה בדיקות שונות כגון בדיקות MRI ובדיקות CT ואם זה תרופות מסוימות אשר לא נכללות בסל הבריאות, הביטוחים הפרטיים נותנים מענה מידי לבעיות רבות של כלל האזרחים בישראל. אם כן, מה ביטוח בריאות פרטי יכול לתת לכל אחד שהביטוחים הבסיסיים אינם יכולים לתת? 

ביטוח בריאות הוא שם כללי לקבוצה גדולה של פוליסות ביטוח, ולכן כל סוג פוליסה מתאימה לצרכים רפואיים שונים. 

אם ניקח לדוגמא את תחום ביטוח נסיעות לחו”ל, נראה כי תחום זה הוא מאוד ספציפי אך גם רלוונטי לכל אדם הנוסע לחוץ לארץ לתקופה מסוימת.

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות פרטי

עם סכום כספי חודשי קטן, אנחנו יכולים בעתיד אולי להשיג טיפול רפואי או בדיקה מניעתית שתעלה לנו כסף רב או שנצטרך לחכות עבורה חודשים רבים. זה פחות או יותר העניין. לא לעשות ביטוח בריאות מקיף כמו שמציעה סוכנות הביטוח צמרות זאת תהיה להערכתי טעות. כאשר תידרשו לבדיקה מהירה של MRI לדוגמה, תודו לעצמיכם שעשיתם את אותו ביטוח בריאות מקיף. אבל היכן הבעיה. ביטוח בריאות הוא אחד הביטוחים הכי מורכבים שיש. יש בו המון פרטים והמון תנאים וצריך לדעת בוודאות על מה חותמים ועל מה משלמים. צריך להבין מה זה ביטוח בריאות פרטי, מה זה ביטוח בריאות קולקטיבי, מה זה כמובן ביטוח בריאות לחול והאם הוא כלול, וכמובן מה זה ביטוח בריאות מקיף. המון שמות שהמילה בריאות בתוכם אבל לא כולם מתכוונים לאותו הדבר. 

בישראל ביטוח הבריאות מחולק ל-3 חלקים עיקריים כשהחלק אשר תפס נתח משמעותי בשנים האחרונות הוא הביטוח הפרטי. הביטוח הממלכתי אשר ניתן על-ידי הביטוח הלאומי והכיסויים הביטוחים של קופות החולים אינן מספקות מענה הולם לכל הצרכים של האזרחים בישראל. לכן, ביטוח בריאות פרטי כיום הוא כלי חיוני ויעיל לכל אדם החי בישראל והוא מספק מענה למקרים בהם יש צורך בפתרון סיעודי, רפואי ותרופתי.

 איזה ביטוח בריאות כדאי לבחור?

 בכדי להכיר את מוצרי ביטוח הבריאות השונים, אתם יכולים לפנות לסוכני הביטוח המצוינים של צמרות סוכנות לביטוח הכוללת עשרות סוכני ביטוח מנוסים וותיקים בתחום הבריאות. סוכני הביטוח של צמרות סוכנות לביטוח יספקו לכם מענה יעיל ומהיר לכל שאלה וצורך הקשורים לעניינים רפואיים.

 ביטוח בריאות דרך צמרות סוכנות לביטוח

צוות צמרות סוכנות לביטוח ישמח לענות לכם על כל שאלה ובקשה הנוגעת לביטוח בריאות פרטי המתאים ביותר עבורכם ולתת לכם מענה ביטוחי יעיל לצרכים האישיים והמשפחתיים שלכם.

צמרות סוכנות ביטוח

מוצרי הביטוח שלנו

מודול נגישות: