ביטוח בריאות

רבות דובר על ביטוחי הבריאות הפרטיים בישראל ולעיתים נראה שזה הפך לצורך מהותי לכלל האזרחים החיים בארץ. הסיבות לכך הן שונות אבל כנראה שאחת מהסיבות העיקריות לצמיחה במספר המבוטחים בביטוחי הבריאות הפרטיים היא גידול האוכלוסייה בישראל. 

אם לפני 2 עשורים קופות החולים יכלו לספק שירות למספר מסוים של אזרחים, היום הן צריכות להתמודד היום עם מאות אלפי מבוטחים חדשים אשר לא ניתן לתת להם מענה במקרים רבים.

 אם זה בדיקות שונות כגון בדיקות MRI ובדיקות CT ואם זה תרופות מסוימות אשר לא נכללות בסל הבריאות, הביטוחים הפרטיים נותנים מענה מידי לבעיות רבות של כלל האזרחים בישראל. אם כן, מה ביטוח בריאות פרטי יכול לתת לכל אחד שהביטוחים הבסיסיים אינם יכולים לתת? 

ביטוח בריאות הוא שם כללי לקבוצה גדולה של פוליסות ביטוח, ולכן כל סוג פוליסה מתאימה לצרכים רפואיים שונים. 

אם ניקח לדוגמא את תחום ביטוח נסיעות לחו”ל, נראה כי תחום זה הוא מאוד ספציפי אך גם רלוונטי לכל אדם הנוסע לחוץ לארץ לתקופה מסוימת.

ביטוח בריאות פרטי

בישראל ביטוח הבריאות מחולק ל-3 חלקים עיקריים כשהחלק אשר תפס נתח משמעותי בשנים האחרונות הוא הביטוח הפרטי. הביטוח הממלכתי אשר ניתן על-ידי הביטוח הלאומי והכיסויים הביטוחים של קופות החולים אינן מספקות מענה הולם לכל הצרכים של האזרחים בישראל. לכן, ביטוח בריאות פרטי כיום הוא כלי חיוני ויעיל לכל אדם החי בישראל והוא מספק מענה למקרים בהם יש צורך בפתרון סיעודי, רפואי ותרופתי.

 איזה ביטוח בריאות כדאי לבחור?

 בכדי להכיר את מוצרי ביטוח הבריאות השונים, אתם יכולים לפנות לסוכני הביטוח המצוינים של צמרות סוכנות לביטוח הכוללת עשרות סוכני ביטוח מנוסים וותיקים בתחום הבריאות. סוכני הביטוח של צמרות סוכנות לביטוח יספקו לכם מענה יעיל ומהיר לכל שאלה וצורך הקשורים לעניינים רפואיים.

 ביטוח בריאות דרך צמרות סוכנות לביטוח

צוות צמרות סוכנות לביטוח ישמח לענות לכם על כל שאלה ובקשה הנוגעת לביטוח בריאות פרטי המתאים ביותר עבורכם ולתת לכם מענה ביטוחי יעיל לצרכים האישיים והמשפחתיים שלכם.

מוצרי הביטוח שלנו

מודול נגישות: