ביטוח דירה

בית או דירה – מהנכסים היקרים והמשמעותיים ביותר שיש לאדם. זהו מה שצברת במשך שנים ארוכות ולכן אין חשוב ממתן הגנה על נכס יקר זה.

בית הוא הרבה יותר מאשר רק 4 קירות ולכן על ביטוח הדירה הטוב ביותר אסור להתפשר. ביטוח דירה – כי אנחנו שומעים חדשות לבקרים על נזקים כבדים שנגרמים לדירות ולבתים. ולכן, דירה או בית – מבטחים!!!

פוליסה ביטוח הדירה מורכבת משני חלקים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה (אין הכרח לבטח את שני המרכיבים הללו יחד).

ביטוח מבנה

מיועד לפצות את בעל הנכס במקרים כגון: שריפה, רעידת אדמה, נזקי טבע , נזקי מים, פריצה, פגיעה בזדון וכו’. ביטוח מיבנה מבטח גם נזקים (אם חו”ח קרו) לצד שלישי. אנו בצמרות סוכנות לביטוח ממליצים מאוד לרכוש הרחבה ל”ביטוח שווי קרקע”. הרחבה כזו תיתן את המענה המדוייק והמלא בנזק לדירה בבית משותף. במצב מעין זה חברת הביטוח משלמת את ערך המבנה והקרקע. הרחבה זו רלוונטית רק למבוטחים שדירתם היא חלק מבית משותף

ביטוח תכולת הבית

מבטח את שווי כל תכולת הבית הקיימת. שווי זה נקבע עפ”י הצהרת המבוטח ו/או עפ”י הערכת שמאי מטעם חברת הביטוח.
ביטוח דירה נותן לך כיסוי למצבים בם נגרם נזק לדירה או לתכולה שבה, כולל נזקים לצד שלישי – הן לרכוש, הן לגוף וגם משמש כביטוח לחבות מעבידים.

את פוליסת ביטוח הדירה ניתן להרחיב כך שתכיל כיסויים נוספים כגון: תיקון מכשירי חשמל, תכשיטים, מחשבים ניידים, מצלמות, חפצי אומנות ותמונות וכן דברים בעלי ערך נוספים.

ביטוח דירה ניתן לרכוש בשלמותו או חלקים ממנו. ניתן להרחיב או לצמצם בהתאים למצבים משתנים.

אנו בצמרות סוכנות לביטוח מתמחים בהתאמת פוליסת ביטוח הדירה לצרכים שלך תוך התחשבות במאפייני הנכס כך שתהיה מוגן מפני כל צרה שעלולה לפגוע בבית שלך.

ביטוח דירה
צמרות סוכנות ביטוח

מוצרי הביטוח שלנו

מודול נגישות: