ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתאות 

לקחתם משכנתא מהבנק? זה הזמן לבחור ביטוח משכנתאות! כאשר באים לבחור ביטוח למשכנתא, חשוב לבחור במשכנתא המספקת לכם תנאים נוחים ובמחיר משתלם. ביטוח המשכנתא הוא למעשה כלי המבטח את הבנק במהלך תקופת התשלומים שלכם להחזר ההלוואה לקניית הבית. דרך סוכנות ביטוח מקצועית, תוכלו לקבל את התנאים המשתלמים ביותר לביטוח המשכנתא. השילוב בין מחיר משתלם ותנאי פוליסה התואמים לדרישות ממנו לקחת את ההלוואה למשכנתא, יאפשר לכם לחסוך באופן משמעותי על הוצאות הביטוח. 

ביטוח המשכנתא זהו ביטוח הנלווה למשכנתא שלקחת בבנק בעבור הנכס שרכשת, אשר מגן על הבנק במצב בו הלווה לא יוכל לעמוד בהחזר ההלוואה
בגין מקרה של אסון.

ביטוח המשכנתא מורכב מביטוח לנכס המשועבד (מבנה הדירה) ומביטוח החיים של הלווה. ניתן ואף רצוי לצרף לביטוח המשכנתא את ביטוח החיים שכבר עשית (אצלנו או במקום אחר).

ביטוח זה נדרש בצמוד לביטוח המשכנתא, אך אין חובה ואף מומלץ לא לרוכשו באמצעות הבנק.
אנו בצמרות סוכנות לביטוח נכין עבורך את הביטוח המשתלם ביותר וכן נבדוק התאמתו לאורך זמן.
גם אם כבר יש לך ביטוח משכנתא, העבר אלינו לבדיקה ואנו, בסבירות גבוהה, נחסוך לך הרבה כסף.

ביטוח דירה לצנרת ונגד שריפות

מלבד ביטוח עבור משכנתא, ברגע שאתם רוכשים דירה כדאי ומומלץ לבטח גם הנכס שלכם. ביטוח דירה יכול לכסות מספר מקרים אשר יכולים לפגוע בנכס החדש שלכם כגון תקלות בצנרת,
שריפות ורעידות אדמה. תקלות צנרת יכולות להגדיל את ההוצאה על הדירה באופן משמעותי ולכן באמצעות ביטוח, ניתן לצמצם את עלויות התיקון. במקרים של שריפה, הדירה לא יכולה להיות טובה למגורים עד שהיא עוברת ניקוי של הגזים הרעילים אשר חדרו לקירות הבית בעת השריפה. ביטוח נגד שריפות לדירה יאפשר לכם לשקם את הדירה ולחזור לשיגרה כמה שיותר מהר. 
 

צמרות סוכנות לביטוח מציעה – ביטוח משכנתאות

לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד מסוכני הביטוח המקצועיים של צמרות סוכנות לביטוח, השאירו את הפרטים שלכם באתר ובחרו את סוג הביטוח שאתם מעוניינים לרכוש. צוות סוכני הביטוח של צמרות סוכנות לביטוח ידריך אתכם בין הפוליסות השונות על מנת שתוכלו לבחור את הפוליסה המתאימה לכם ביותר. 
ביטוח משכנתא
צמרות סוכנות ביטוח

מוצרי הביטוח שלנו

מודול נגישות: