ביטוח פנסיוני

אחד מסוגי הביטוח החשובים ביותר לכל עובד, שכיר או עצמאי בישראל, הוא הביטוח הפנסיוני. ביטוח פנסיה מספק ביטחון לכל עובד בישראל המחזיק בקופת הפנסיה במקרים בהם הוא נזקק לקצבת נכות ולקצבת פנסיה בעת פרישה מהעבודה או בהגעה לגיל הפנסיה. במקרים של נכות, קופת הפנסיה יכולה לסייע כלכלית באופן משמעותי ולביטוח הפנסיה לגילאי פרישה יש משמעות רבה נוספת כאשר הוא מאפשר לפנסיונרים לנהל אורח חיים ברמה טובה ואף גבוהה גם ללא עבודה מסודרת ויום יומית.

מה ההבדלים בין ביטוחי הפנסיה?

לכל ביטוח פנסיוני יש תנאים מסוימים לפי התנאים של כל חברת ביטוח, אך בכולם יש הטבות מהמדינה בכל עניין המיסוי ולכן הם משתלמים לכל אזרח העובד בישראל. חשוב לדעת כי ביטוח פנסיה הוא למעשה שם כולל למספר מוצרים אשר מיועדים לצבירת הכסף עבור המבוטח. בין מוצרי הפנסיה אשר מציעות חברות הביטוח ניתן למצוא את ביטוחי המנהלים, קרנות הפנסיה וקופות הגמל אשר הוקמו על-ידי הבנקים.

למי פונה הביטוח הפנסיוני?

הביטוח הפנסיוני מתאים לכלל האזרחים בישראל והוא פונה למגזר הפרטי, העסקי והציבורי ומוצע על-ידי סוכני ביטוח פנסיוני אשר עברו הכשרה מקצועית ומעשית בתחום מכיוון שיש חשיבות רבה לביטוח הפנסיוני עבור כל אזרח בישראל, יש חשיבות לבחור את הביטוח המתאים ביותר לכל אחד.

בחירה בין מוצרי הפנסיה הקיימים

עולם הפנסיה עבר שינויים משמעותיים ב-2 העשורים האחרונים ובאמצעות תקנים חדשים הופחתה הריכוזיות של הבנקים בארץ בכל הנוגע למוצרים הפנסיונים הקיימים. כך למעשה נפתחו אופציות נוספות לכל אחד בבחירת הביטוח הפנסיוני וניתן כיום לעשות התאמה בצורה מדויקת יותר לכל מבוטח חדש. בנוסף, ניתנה גמישות גם במעבר בין קופות הפנסיה השונות מה שהביא להתייעלות בשירות ובתנאים שמציעות חברות הביטוח השונות.

ביטוח פנסיוני של צמרות סוכנות לביטוח

בכדי שתוכלו לקבל את כל הפרטים על המוצרים הפנסיונים הטובים ביותר היום, צוות צמרות סוכנות לביטוח ישמח להעביר לכם את כל המידע העדכני ביותר. בעת הפגישה עם סוכני הביטוח של צמרות סוכנות ביטוח תוכלו לקבל מענה על כל שאלה בנוגע לביטוח הפנסיוני המומלץ עבורכם ותוכלו לבחור את המוצר הפנסיוני המועדף עליכם. 

ביטוח פנסיוני
צמרות סוכנות ביטוח

מוצרי הביטוח שלנו

מודול נגישות: