ביטוח רכב

רכב הוא נכס יקר ומרגע שקנית אותו תרצה עבורו ביטוח מיטבי.
אתה רוצה להיות בטוח פעמיים: שקנית אוטו טוב ושהביטוח שרכשת הוא הטוב ביותר עבורך.

צמרות סוכנות לביטוח מציעה לך ביטוח רכב התפור לצרכיך, תוך קשר עם סוכן ביטוח אישי הקשוב לך בכל עת, בעיקר בשעת אמת. כולם מבטיחים לך את הפוליסה “הכי טובה”. האם באמת אתה מכיר ומבין עד הסוף מהי הפוליסה המתאימה עבורך ומה המשמעות ברגע האמת? פוליסת הביטוח שנרכיב עבורך תיתן לך מענה לצרכים האמתיים שלך.

בשעת אמת (של תאונה שלא נדע…) כשאתה מבולבל, כואב וכועס – מי תרצה שיטפל בך וירוץ עבורך מול חברות הביטוח, מוסכים, רכב חלופי וכו’? אתה תודה לעצמך כי לא בחרת בהצעה הזולה ביותר אלא בסוכן הטוב, המקצועי והאמין. אנחנו צמרות סוכנות לביטוח נעבוד עבורך ונעביר אותך בשלום את מה שהתפספס רגע קודם.

בביטוח הרכב קיימים 3 מרכיבים עיקריים:

ביטוח חובה – חובה על כל בעל מכונית שרכוש אותו, בלעדיו אסור לנהוג והוא מכסה נזקי גוף לכל מי שהיה מעורב באותה תאונת דרכים (נהג, נוסעים, הולכי רגל, ואחרים).
ביטוח צד שלישי (צד ג’) – נותן כיסוי לנזקי רכוש צד ג’ הנגרמים בזמן ולאחר תאונת דרכים כתוצאה משימוש ברכב המבוטח. הרכב המבוטח לא יכוסה במסגרת פוליסה זו .
ביטוח מקיף – ביטוח זה כולל את ביטוח צד ג’ וכן מורחב בכיסויים נוספים לרכב המבוטח כגון: שריפה, חבלה, התהפכות, גניבה או תאונה.
מרבית הפוליסות מציעות הרחבות על מגוון מוצרים (גרירה, רכב חלופי, שמשות, כיסוי הוצאות משפטיות מוגבלות בסכום וכן שירותים נוספים). אנחנו נתאים לך את הביטוח המקיף המתאים לך ביותר.

מחירי כל הביטוחים נקבעים לפי סוגי הרכב, גיל הנהגים, עבר ביטוחי, מיגונים ואמצעי בטיחות.
בצמרות סוכנות לביטוח מציינים בסיפוק ובגאווה את הטיפול המהיר והמוצלח בתביעות
של לקוחות.

מוצרי הביטוח שלנו

מודול נגישות: