ביטוח רכב

ביטוח רכב בצמרות סוכנות לביטוח 

רכב הוא נכס יקר ומרגע שקנית אותו תרצה עבורו ביטוח מיטבי.
אתה רוצה להיות בטוח פעמיים: שקנית אוטו טוב ושהביטוח שרכשת הוא הטוב ביותר עבורך.

צמרות סוכנות לביטוח מציעה לך ביטוח רכב התפור לצרכיך, תוך קשר עם סוכן ביטוח אישי הקשוב לך בכל עת, בעיקר בשעת אמת. כולם מבטיחים לך את הפוליסה “הכי טובה”. האם באמת אתה מכיר ומבין עד הסוף מהי הפוליסה המתאימה עבורך ומה המשמעות ברגע האמת? פוליסת הביטוח שנרכיב עבורך תיתן לך מענה לצרכים האמתיים שלך.

בשעת אמת (של תאונה שלא נדע…) כשאתה מבולבל, כואב וכועס – מי תרצה שיטפל בך וירוץ עבורך מול חברות הביטוח, מוסכים, רכב חלופי וכו’? אתה תודה לעצמך כי לא בחרת בהצעה הזולה ביותר אלא בסוכן הטוב, המקצועי והאמין. אנחנו צמרות סוכנות לביטוח נעבוד עבורך ונעביר אותך בשלום את מה שהתפספס רגע קודם.

בביטוח הרכב קיימים 3 מרכיבים עיקריים:

 * ביטוח חובה – חובה על כל בעל מכונית שרכוש אותו, בלעדיו אסור לנהוג והוא מכסה נזקי גוף לכל מי שהיה מעורב באותה תאונת דרכים (נהג, נוסעים, הולכי רגל, ואחרים).
* ביטוח צד שלישי (צד ג’) – נותן כיסוי לנזקי רכוש צד ג’ הנגרמים בזמן ולאחר תאונת דרכים כתוצאה משימוש ברכב המבוטח. הרכב המבוטח לא יכוסה במסגרת פוליסה זו .
* ביטוח מקיף – ביטוח זה כולל את ביטוח צד ג’ וכן מורחב בכיסויים נוספים לרכב המבוטח כגון: שריפה, חבלה, התהפכות, גניבה או תאונה.
מרבית הפוליסות מציעות הרחבות על מגוון מוצרים (גרירה, רכב חלופי, שמשות, כיסוי הוצאות משפטיות מוגבלות בסכום וכן שירותים נוספים). אנחנו נתאים לך את הביטוח המקיף המתאים לך ביותר.

פוליסות ביטוח חובה וצד ג

בעלי רכבים ישנים אשר יש להם פוליסת ביטוח חובה וצד ג, מומלץ להם לבצע השוואה בין הביטוח הקיים לבין הצעת מחיר חדשה מסוכנות ביטוח. יתכן שבהצעה החדשה יהיה להם משתלם להוסיף גם ביטוח מקיף לרכב אשר אינו פחות חשוב מביטוח צד ג’. 
ביטוח רכב

ביטוח רכב לל עבר ביטוחי במחירים מוזלים

אחת הדרכים להוריד מחיר של ביטוח לרכב הוא הסתכלות על העבר הביטוחי. אם לא הגשתם תביעה לפיצוי מחברת הביטוח שלכם ב-3 שנים האחרונות, אתם נחשבים כלקוחות הרוכשים ביטוח רכב ללא עבר ביטוחי. העלות של הביטוח לרכב, אם זה חודשי או שנתי תיהיה משתלמת במיוחד ולכן, היעדר תביעות כנגד חברות הביטוח היא נושא שכדאי להעלות אותו כאשר אתם מחפשים פוליסת ביטוח עבור הרכב שלכם. 
 

ביטוח רכב דרך סוכנות לביטוח

אם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו לצמרות סוכנות לביטוח. צמרות סוכנות לביטוח מאפשרת לכם לבחור פוליסת ביטוח מבין מגוון רחב של פוליסות השייכות ליותר מ-10 חברות ביטוח מהגדולות בישראל. צוות צמרות סוכנות לביטוח כולל יותר מ-50 סוכני ביטוח מקצועיים ומנוסים אשר יתאימו עבורכם את הכיסוי הביטוחי לצרכים שלכם ושל הילדים שלכם אשר עברו את מבחן הנהיגה הרשמי (הטסט). 
 
לפנייה לצוות צמרות סוכנות לביטוח, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר או השאירו את הפרטים שלכם בדף צור קשר. 
 
צמרות סוכנות ביטוח

מוצרי הביטוח שלנו

מודול נגישות: