חסכון פנסיוני

ביטוח לעתיד בטוח!
מתי בפעם האחרונה עצרת כדי לחשוב ממה תתקיים כשתפרוש לפנסיה?
נכון, בגיל צעיר קשה לדמיין את חייך כפנסיונר, אך מכיוון שתוחלת החיים התארכה מאד, חובה שתדאג לעצמך לחיסכון שיבטיח לך את רמת החיים שהתרגלת אליה גם בשנים הרבות שאחרי הפרישה. צמרות סוכנות לביטוח מזמינה אותך לקרוא עוד על האפשרויות העומדות בפנייך בכל הנוגע לפוליסת חיסכון פנסיוני ומדוע הוא נחשב להשקעה החשובה ביותר שלך למען עתיד בטוח.
חיסכון פנסיוני הוא למעשה חיסכון לטווח ארוך שניתן לשלב בו ביטוח חיים.

 

קיימות שתי דרכים בהן ניתן לצבור חיסכון פנסיוני: קרנות פנסיה וביטוחי מנהלים.

מדובר בחיסכון הנצבר בקופה על שמך לאורך שנים ולכן מומלץ להתחיל בו כבר בגיל צעיר כך שהסכום המצטבר יהיה משמעותי יותר. סכום הכסף יועבר לך או לבני משפחתך ויסייע רבות במקרים הבאים:

 

  • פרישה – חיסכון פנסיוני הוא הבסיס הכלכלי שלך לאחר הפרישה, כאשר אינך עובד ומתפרנס יותר. במקרה כזה קיימות שתי אפשרויות לקבלת הסכום שנצבר: קצבה חודשית או סכום חד פעמי וזאת בהתאם לתאריך הצבירה, כללי המיסוי, סוג הכספים והתוכנית.
  • נכות – חיסכון פנסיוני נותן מענה כלכלי למצבים בהם המבוטח מאבד את כושר העבודה ואינו יכול לעבוד יותר עקב היווצרות מצב של נכות. חיסכון פנסיוני מאפשר למבוטח ובני משפחתו להתקיים בכבוד ללא צורך להשיג מקורות מימון נוספים.
  • מוות – במקרה של מוות נוצרת מציאות כלכלית חדשה עבור המשפחה. סכום הכסף של החיסכון הפנסיוני יבטיח שהמשפחה שלך תשמור על רמת החיים אליה הורגלה.

החיסכון הפנסיוני חייב להיות מותאם לכל לקוח באופן אישי על פי צרכיו: שכיר או עצמאי, גובה המשכורת, המצב המשפחתי, תכניותיו ורצונותיו לעתיד.
אנו צמרות סוכנות לביטוח מתמחים בהתאמת הפוליסות לכל לקוח וזאת מתוך מגוון המוצרים שמציעות חברות הביטוח השונות. בבואך לרכוש ביטוח פנסיוני תקבל אצלנו את השירות המקצועי, אדיב והאישי ביותר כך שתוכל להבטיח לעצמך עתיד בטוח.

 צור קשר