איתור כספים פנסיוניים

שירות איתור כספים פנסיונים 

כבר, לפני שהתחלתם לקרוא, תודו שכותרת המאמר, איתור כספים פנסיוניים,  מאד מעניינת. במהלך חיינו הבוגרים, אנחנו מתחילים לשלם ביטוחים שונים ומשונים, קופות גמל, פנסיות, ביטוחי סיעוד, ביטוחי חיים, קופות גמל והשתלמות ולא עובר זמן רב עד שחשבון הבנק שלנו וכרטיס האשראי מלאים בהוראות קבע שלעיתים אין לנו מושג למה וכמה. 

כולנו מכירים את השיחות האלו בין בני זוג שאחד אומר לשניה – “מיכל (שם בדוי), מה זה החיוב הזה של 320 ש”י שיורד לנו כל חודש?”.  בדרך כלל האישה זוכרת והבעל לא אבל לעיתים, כשזה מגיע לכך ששני בני הזוג לא יודעים על מה מדובר, אזי המצב חמור. 

הרבה מאד כספים יוצאים מחשבון הבנק שלנו ומתפזרים בין גופים רבים. רובם חברות ביטוח. לאורך זמן הסכומים האלו נערמים לסכומים בהחלט משמעותיים. אספר לכם סיפור אישי – אני עבדתי בשלוש חברות ישראליות כאשר האחרונה שלחה אותי לשליחות עבודה בחו”ל שממנה יצאתי לעצמאות. כאשר חזרתי לארץ, לאחר זמן רב יחסית, לא היה לי מושג היכן כספי הפנסיה שלי, כמה הם ואם הם בכלל קיימים. בסוף קיבלתי עזרה מסוכן ביטוח שהבהיר לי את מצבי. 

לרובינו, איתור כספים פנסיוניים, בדיקת קופות גמל, ביטוח פנסיוני קופות גמל והשתלמות הן אולי לא מילים גסות אבל הן מושגים רחוקים מאד מעולם המושגים שאנחנו מכירים מהיום יום. וכמה שננסה ללמוד את הנושא, או להבין את מצבינו, בדרך כלל ניכשל. אז מה עושים במצב כזה? 

נכון. פונים לחברה מקצוענית שאיתה נוכל להיות מאה אחוז בטוחים שכל הכספים שאנו משלמים הולכים למקומות הנכונים ויהיו זמינים עבורינו בזמן שנצטרך אותם. בואו והכיר לכם את סוכנות הביטוח צמרות. בין אם הכרתם אותה ובין אם לא, סוכנות ביטוח צמרות תוכל בקלות לשמש עבורכם את אותה חברה שעליה תוכלו לסמוך. נכון שיש המון סוכנויות ולנו הלקוחות קשה לעיתים להבחין או לדעת מה הם ההבדלים בניהם. אבל מתוך הכרות אוכל ללהבטיח לכם שבכל הקשור לאיתור כספים פנסיוניים, בדיקת קופות גמל, ביטוח פנסיוני וגם לגבי גמל והשתלמות, סוכנות ביטוח צמרת היא הסוכנות עבורכם. אם אתם צריכים לבצע איתור כספים פנסיוניים, צרו קשר בהקדם. בטח תגלו כמה הפתעות נעימות. בהצלחה.   
איתור כספים פנסיוניים
צמרות סוכנות ביטוח
מוצרי הביטוח שלנו
מודול נגישות: