ביטוח בריאות מקיף

מבול הביטוחים שיורד עלינו הינו דבר חדש יחסית. כשאני אומר חדש אני מתכוון לעשור או שניים האחרונים. פעם זה לא היה. למה התופעה הזאת קורית קשה לי להסביר. אני חושב שאולי בגלל שאנחנו חיים יותר, יש יותר יכולות רפואייות, הטכנולוגיה מאפשרת לנו להעלות את איכות חיינו גם אם אנחנו סובלים ממחלות שונות, וכדומה.. הביטוח כיום מאפשר לנו להשתמש באמצעים הטכנולוגיים הקיימים בעולם הרפואה שהם מצידם מאפשרים לנו גילויים מוקדמים של מחלות שונות ומשונות ובכך לאפשר לנו להתגבר על אותן מחלות ע”י גילויין בזמן והתגברות עליהן על ידי טיפולים רפואיים יעילים ונכונים. 

כך יוצא שעם סכום כספי חודשי קטן, אנחנו יכולים בעתיד אולי להשיג טיפול רפואי או בדיקה מניעתית שתעלה לנו כסף רב או שנצטרך לחכות עבורה חודשים רבים. זה פחות או יותר העניין. לא לעשות ביטוח בריאות מקיף כמו שמציעה סוכנות הביטוח צמרות זאת תהיה להערכתי טעות. כאשר תידרשו לבדיקה מהירה של MRI לדוגמה, תודו לעצמיכם שעשיתם את אותו ביטוח בריאות מקיף. אבל היכן הבעיה. ביטוח בריאות הוא אחד הביטוחים הכי מורכבים שיש. יש בו המון פרטים והמון תנאים וצריך לדעת בוודאות על מה חותמים ועל מה משלמים. צריך להבין מה זה ביטוח בריאות פרטי, מה זה ביטוח בריאות קולקטיבי, מה זה כמובן ביטוח בריאות לחול והאם הוא כלול, וכמובן מה זה ביטוח בריאות מקיף. המון שמות שהמילה בריאות בתוכם אבל לא כולם מתכוונים לאותו הדבר. 
 
בסדר. הבהרנו את חשיבות ביטוח הבריאות ואת המורכבויות שלו. הזכרתי קודם לכן את סוכנות ביטוח צמרות כסוכנות מאד מומלצת בכדי ראשית, לפתור לכם את כל השאלות במקצועיות וסבלנות ושנית, להציע לכם את הביטוח המושלם עבורכם. באם זה ביטוח בריאות פרטי (תמיד הוא כזה), ביטוח בריאות לחול או ביטוח בריאות קולקטיבי. 

סוכנות ביטוח צמרות  היא סוכנות מושלמת עבורכם. למה? תשאלו. כי היא בדיוק בגודל ועם הנסיון בכדי להעניק לכל אחד ממבוטחיה ולקוחותיה את הטיפול הטוב ביותר. מכירים את זה שאתם מתקשרים לסוכנות ביטוח או כל מוסד אחר ומחכים שעה על הקו. זה בגלל הגודל והעומס. בסוכנות צמרות זה לא כך. ולכן ביטוח בריאות מקיף עושים בצמרות
 

מוצרי הביטוח שלנו

מודול נגישות: