ביטוח בריאות פרטי

כאשר מדברים על ביטוח בריאות פרטי מדברים על מונח מקצועי ביטוחי חדש יחסית ולכן פחות מוכר. כמו שאר תחומי החיים, בעיקר בגלל הגלובליזציה ומהפכת ההייטק והידע, גם תחום הרפואה התפתח באופן שמי שהיה מסתכל על זה רק לפני 10 או 20 שנה , לא היה מאמין. רמת הרפואה עלתה ואיתה גם תוחלת החיים כך שאנחנו חיים יותר שנים בהם נצרוך יותר שירותים בריאותיים שנעשו זמינים מאד הן בארץ והן בחו”ל. שירותי רפואה שיכולנו פעם רק לדמיין שנוכל לקבלם, היום הם זמינים לכל. 

ביטוחי בריאות

אם בעבר, יכולנו להישען רק על ביטוח לאומי פלוס ביטוח בסיסי של קופת החולים, כיום, עם ההיצע הרפואי הקיים ובואו נודה על האמת, החיים היותר עשירים מבחינת פעילות פנאי ותחביבים שחלקם אפילו יכולים להיות מסוכנים, ביטוחים אלו אינם מספיקים ומספקים סגנון חיים כזה. כולנו רוצים לחיות טוב ולחיות הרבה ושני הדברים האלו מצריכים ביטוח רפואי שנותן הרבה יותר מהביטוחים הבסיסים והישנים. אם ניתנת האפשרות לקצר הליכים, לבחור רופא מטפל או מנתח, לקבל אופציה לניתוחים בחו”ל, ועוד שירותים וכל זה בתשלום חודשי נמוך מאד יחסית, האם לא נחשוב על כך ברצינות?.

אבל איפה הבעיה

מכירים את זה שאתם נכנסים לחנות ורוצים לקנות מוצר, לדוגמה טלפון סלולרי, ווכל הטלפונים ניראים אותו הדבר ואתם באמת לא יודעים מה מתאים לכם ובמה לבחור עד שבא אותו מוכר מקצועי ועוזר לכם לבחור את הטלפון אולי לא הכי טוב אבל הכי מתאים עבורכם. אז תחום ביטוחי הבריאות הפך בשנים האחרונות לאותה חנות טלפונים. האופציות כל כך רבות והקופות עצמן גם הרחיבו את אופציות כאשר הן מציעות ביטוחי זהב ופלטיניום אז מה לעשות.

צמרות סוכנות לביטוח 

זוכרים את מוכר הטלפונים שעזר למצוא את הטלפון האופטימלי. אז אנחנו בצמרות סוכנות לביטוח נהיה אותו מוכר טלפונים ואנחנו נעזור לכם לצאת מהסבך הביטוחי ולהציע לכם ביטוח בריאות מושלם עבורכם. אל תנסו למצוא את דרככם לבד בעולם האופציות של ביטוחי הבריאות. זה מסובך ומיגע. מגיע לכם ביטוח בריאות פרטי ונוח שייכסה אותכם ואת סגנון החיים שלכם מכל הכיוונים, ביטוח בריאות פרטי שיאפשר לכם לממש חלומות ולדעת שאתם מכוסים בריאותית מכל כיוון ובמחיר הנמוך ביותר שניתן. בצמרות סוכנות לביטוח נבדוק בדיוק איזה ביטוח הכי מתאים לכם כמו כפפה ליד. צרו עימנו קשר בכדי שנוכל להכיר את סגנון חייכם ומצבכם הרפואי וביחד נלך צעד צעד עד למציאת אותו ביטוח רפואי פרטי אופטימלי עבורכם. 

מודול נגישות: