ביטוח לעסקים

כאשר הגיע משבר הקורונה לישראל בשנת 2020, ביטוח לעסקים ניהיה ביטוח נדרש וחיוני על מנת לאפשר לעסקים להתמודד עם המשבר. המשבר הבריאותי בתקופת הקורונה הפך למשבר כלכלי ואלפי בתי עסק בישראל נפגעו. ביטוח המיועד לעסקים למעשה שומר על האינטרסים של בעלי העסק במקרים שונים כגון אובדן הכנסות, תאונות במקום העבודה, נזקים לציוד או נזקים למבנה של העסק. הסיכונים שכל בית עסק עומד בהם הם רבים, ולכן הביטוח המותאם לעסקים הוא חיוני וכפי שניתן לראות הוא גם שימושי בתקופות משבר כמו בתקופת משבר הקורונה של שנת 2020. 
 
ביטוח לעסק תכולה 
 
מלבד אובדן הכנסות, גם ביטוח לעסק המתייחס לתכולה הוא רלוונטי ביותר לכל בית עסק. במקרים של פריצה לבית העסק, גניבת ציוד של אחד העובדים, שריפה בבית העסק או כל תרחיש אחר אשר פוגע בתכולה שהעסק מאחסן, ביטוח תכולה הוא הכלי הטוב ביותר.  
 
ביטוח עסק קטן במקרה של אובדן הכנסות
 
איבדתם הכנסות בתקופה האחרונה? העסק שלכם ניזוק כלכלית? כדאי שתיהיו מוכנים בעתיד למקרים הללו. באמצעות ביטוח עסק קטן למקרים של אובדן הכנסות, ניתן לקבל פיצוי על תקופות מסויימות בהן העסק פועל. חשוב להכיר את תנאי הפוליסה שלכם לפני הגשת בקשה לפיצוי ולהכיר את המצבים בהם תוכלו להפעיל את פוליסת הביטוח של העסק.
 
ביטוח לעסקים קטנים במקרה של תאונת עבודה
 
בכדי לשמור על האינטרסים הכלכליים שלכם במקרים של תאונת עבודה בבית העסק, כדאי לכם לרכוש פוליסת ביטוח לעסקים קטנים דרך צמרות סוכנות לביטוח. צמרות סוכנות לביטוח מספקת לכם את כל המידע החשוב ביותר בנוגע לפוליסות הקיימות היום לביטוח עסקים. סוכני הביטוח של צמרות סוכנות לביטוח ילוו אתכם בחיפוש אחר הפוליסה המתאימה ביותר עבור העסק שלכם ויתאימו עבורכם את המוצר הביטוחי שישמור על העסק שלכם במצבים של אובדן הכנסה, תאונת עבודה בעסק, הצפות מים, נזקים למבנה ולרכוש ונזקים לציוד ולתכולה. 
 
צמרות סוכנות לביטוח מציעה – ביטוח לעסקים
 
לתיאום פגישה או שיחת טלפון עם סוכני הביטוח של צמרות סוכנות לביטוח, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם באתר הסוכנות ונציג יחזור אליכם בהקדם עם הצעה משתלמת ביותר לביטוח לעסקים בהתאם לצרכים הביטוחיים של בית העסק שלכם. 

מוצרי הביטוח שלנו

מודול נגישות: