ביטוח לרכב חדש

קניתם רכב חדש? מזל טוב! בכדי שתוכלו לנסוע עם הרכב החדש בכבישי ישראל אתם נדרשים לרכוש פוליסת ביטוח לרכב. כחלק מחבילת הביטוח לרכב חדש, אתם יכולים לרכוש ביטוח צד ג’ המבטח אתכם במקרה של נזק שאתם גרמתם לרכב אחר, וביטוח מקיף המכסה את הנזקים שנגרמו לרכב החדש שלכם. ביטוח החובה הוא החלק הביטוחי הראשון שתדרשו לעשות על מנת שתוכלו לנהוג בכבישי ישראל על-פי החוק. מכיוון שהרכב שלכם חדש, ביטוח מקיף הוא חשוב במיוחד בכדי לשמור על ערך הרכב ככל שניתן בכל התקופה שהרכב בבעלותכם.
 
מחיר ביטוח לרכב לחודש 
 
אם בעבר, המחיר לביטוח לרכבים היה מתומחר לשנה שלמה, היום כבר ניתן למצוא פוליסה בתנאי ביטוח משתלמים המאפשרים תשלום עבור ביטוח לרכב לחודש. בדרך זו תוכלו לשלם בהתאם לתקופת האחזקה של הרכב ולפרוס את התשלום לתקופה מוגדרת מראש. תנאי התשלום לחודש נחשבים לנוחים במיוחד וניתן להתאים אותם לכל בעל רכב. 
 
פוליסת ביטוח לרכב לנהג חדש
 
נהג חדש אשר סיים עתה את שיעורי הנהיגה שלו ואת מבחן הנהיגה הרשמי, חייב שתיהיה לו פוליסה תואמת על הרכב עליו הוא מתכוון לנהוג באופן קבוע. הפוליסה תכלול כאמור את ביטוח החובה ויכולה לכלול גם ביטוח צד ג’ וביטוח מקיף. ביטוח לרכב לנהג חדש בדרך כלל יותר יקר מביטוח נהג וותיק, אך ישנן סוכנויות ביטוח היום המציעות מחירים משתלמים במיוחד גם לפוליסות ביטוח עבור נהגים שזה עתה עברו את הטסט.
 
איפה כדאי לעשות ביטוח לרכב מסחרי?
 
אם אתם בעלי עסק או בעלים של חברה, יש לכם אפשרות לקנות רכב מסחרי ולרשום אותו על שם העסק או החברה שלכם. ביטוח לרכב מסחרי עם התנאים הטובים ביותר, תוכלו לעשות בצמרות סוכנות לביטוח! צמרות סוכנות לביטוח מאפשרת לכם לבחור מבין מגוון הפוליסות הקיימות היום לביטוח לרכב חדש ולרכבים מסחריים ולהינות מהתנאים והמחירים הטובים ביותר.  
 
צמרות סוכנות לביטוח מציעה – ביטוח לרכב חדש
 
מעוניינים לקבל עוד פרטים על ביטוחי הרכב של צמרות סוכנות לביטוח? כנסו לדף ‘צור קשר’ באתר והשאירו את הפרטים האישיים שלכם או של בית העסק. סוכני הביטוח של צמרות סוכנות לביטוח ישמחו לחזור אליכם בשיחת טלפון ולהתאים עבורכם את פוליסות הביטוח לרכב בהתאם לצרכים שלכם. 

מוצרי הביטוח שלנו

מודול נגישות: