ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות

אין ספק כי התמודדות עם מחלה קשה, הינה התמודדות מורכבת הן עבור האדם עצמו והן עבור משפחתו. ביטוח מחלות קשות נועד לכסות מגוון עלויות כספיות אשר אינן מכוסות על ידי המדינה כגון נסיעות, טיפול בילדים, טיסות לצרכי טיפול, איבוד ימי עבודה, תמיכה פסיכולוגית ועוד. למעשה, ניתן לראות כי בשנים האחרונות ביטוח מחלות קשות הפך להיות אחד מהביטוחים המבוקשים והפופולרים במיוחד, מתוך הבנה כי מדובר בביטוח קריטי וחשוב במיוחד.

חשוב לדעת כי קיים מגוון של הצעות שונות מחברות ביטוח שונות, ולכן מומלץ וחשוב לערוך סקר שוק לפני הרכישה. כמו כן, מומלץ לא להתפשר, ולבחור בחברה אמינה ומקצועית אשר מתמחה בתחום. צמרות סוכנות לביטוח הינה חברת מקצועית ובעלת מוניטין וניסיון רב שנים אשר הוקמה בשנת 2014 על ידי אשר רון, איש ביטוח בעל ניסיון, מתוך ראייה מקיפה של שוק הביטוח בישראל, והתייחסות לצרכיהם של סוכני הביטוח. הסוכנות פועלת במגוון רחב של תחומים וגאה להעניק שירות ל-50 סוכני ביטוח שונים. כיום, הסוכנות גאה להיות מובילה בתחומה, ולדגול בהגינות, יושר, שקיפות, ויחס אישי.

מדוע כל אחד מאיתנו צריך ביטוח כזה

חשוב להבין כי ביטוח מחלות קשות רלוונטי וחשוב עבור נשים גברים כאחד, ובעיקר, עבור כל טווח הגילאים, זאת בעקבות העובדה כי מחלה קשה יכול לפקוד אותנו או את היקרים לנו ללא כל התראה מוקדמת. כאשר אתם מעוניינים לרכוש ביטוח מסוג זה, חשוב כי תחפשו ותכירו כמה אפשרויות של ביטוחי מחלות קשות, כך תוכלו להשוות מחירים ופוליסות. כיום, ניתן לקבל לא מעט מידע אודות ביטוחי מחלות קשות ברשת, או על ידי סוכני ביטוח בחברות הרלוונטיות.

ביטוחי מחלות קשות מבקשים להעניק למבוטח במקרה בו חלה במחלה קשה סכום כסף אשר נקבע מראש. רצוי לדעת כי ככל שסכום הפיצוי הנקבע יהיה גבוה יותר, כך מחיר הפרמיה תהיה גבוהה יותר. ביטוח זה דורש קיום תנאי אחד בלבד על מנת לקבל את הפיצוי והוא אבחון כי המבוטח אכן חלה במחלה קשה במהלך תקופת הביטוח, ולאחר שסיים את תקופה האכשרה. נתון זה מצליח להפוך את הביטוח לאחר מכל ביטוח הבריאות האחרים אשר קיימים כיום בשוק. בנוסף, חשוב לדעת כי המבוטח אינו מוגבל בבחירת רופא או טיפול, כך שהוא מקבל חופש מוחלט בנושא. צמרות סוכנות לביטוח מתמחים זה שנים רבות בתחום הביטוח בישראל, וגאה לספק עבור לקוחות רבים שירות מקצועי ורחב בתחום, ללא פשרות.

מודול נגישות: