ביטוח עובדים זרים

רכישת ביטוח לעובדים זרים

תנאי התעסוקה של עובדים זרים במדינת ישראל עברו לא מעט שינויים מהותיים בשנים האחרונות. במסגרת אותם שינויים, הוחלט לחייב את המעסיקים של אותם עובדים לרכוש עבורם ביטוח עובדים זרים. מדובר בביטוח קריטי וחשוב במיוחד, אשר הולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות. זו הנקודה להבהיר כי כל אדם אשר זקוק לטיפול רפואי ואין לו ביטוח, יידרש לשלם סכום גבוה במיוחד עבור הטיפול. לכן, יותר ויותר מעסיקים בוחרים לרכוש ביטוח עובדים זרים, ובצדק. ביטוח זה חייב לכלול כיסויים רפואיים מסוימים כגון: קבלת מרשמים, ביקור בבתי חולים ורופאים מומחים, ניתוחים, רפואה ראשונה, בדיקות, מיון, אבחונים, שירותי מוקד רפואי בטלפון, חיסונים, בדיקות מעבדה, צילום ובדיקות הדמיה, רפואת שיניים, ועוד.

כידוע, בישראל מעסיקים לא מעט עובדים זרים, ובשל ההתגברות ההולכת וגדלה של נפח התעסוקה שלהם בישראל, תנאי ההעסקה שלהם עוברים שינוי חיובי וחשוב במיוחד. כיום, על ביטוח עובדים זרים לכלול סל של שירותים אשר נקבע מראש. כמובן כי חשוב לוודא כי החברה ממנה נרכש ביטוח עובדים זרים הינה מקצועית, בעלת ניסיון ומוניטין. צמרות סוכנות לביטוח הינה חברת מקצועית ובעלת מוניטין וניסיון רב שנים אשר הוקמה בשנת 2014 על ידי אשר רון, איש ביטוח בעל ניסיון, מתוך ראייה מקיפה של שוק הביטוח בישראל, והתייחסות לצרכיהם של סוכני הביטוח. הסוכנות פועלת במגוון רחב של תחומים וגאה להעניק שירות ל-50 סוכני ביטוח שונים. כיום, הסוכנות גאה להיות מובילה בתחומה, ולדגול בהגינות, יושר, שקיפות, ויחס אישי.

כאמור, חשוב ורצוי לבחור סוכנות ביטוח מקצועית, כזו שמתמחה בתחום. התחילו מסקר שוק רחב ותעשו שיעורי בית אודות ביטוח עובדים זרים, כך שתוכלו להכיר את הביטוח לעומק, ולהבין מה הוא מכיל, מה טווח המחירים המקובל, וכדומה. חברה כזו תוכל לחסוך לכם זמן יקר, ולהתאים עבורכם את הפוליסה הטובה ביותר, במחיר המשתלם ביותר. בנוסף, מומלץ כי תבדקו מראש מספר אלמנטים חשובים כמו וותק החברה, ביקורת וחוות דעת מצד לקוחות קיימים ולקוחות עבר, וכדומה.

כמו כן, אל תוותרו על פגישת היכרות עם סוכן הביטוח שלכם, כך תוכלו לגבש החלטה מושכלת ונכונה, ותוכלו לדעת האם אתם רוצים מעוניינים לשכור את שירותיו. צמרות סוכנות לביטוח הינה סוכנות בעלת מוניטין רב שנים אשר נוסדה בשנת 2014 ומאז מעניקה בגאווה שירות אישי, אמין ומקצועי עבור קהל לקוחות רחב במיוחד, תוך מתן מענה ופתרון מקיפים ואפקטיביים אשר מותאמים אישית לכל לקוח, בהתאם לצרכיו.

מודול נגישות: