ביטוח פרטי

אחד הביטוחים החשובים לכל אדם הוא הביטוח הפנסיוני. הביטוח הפנסיוני כולל מספר מוצרים ביטוחיים שמטרתם לאפשר רמת חיים גבוהה בעת היציאה לגמלאות בגיל 62 לנשים ובגיל 67 לגברים (נכון לשנת 2020). כאשר אנו מחפשים ביטוח פרטי אשר ישרת את האינטרסים הכלכליים שלנו בטווח הארוך, נמצא את הביטוח הפנסיוני ככלי היעיל ביותר לכך. אחד מהמוצרים הביטוחיים של הביטוח הפנסיוני הוא ביטוח המנהלים. ביטוח המנהלים כולל את הקצבה החודשית שניתנת ברגע הפרישה לפנסיה וביטוח חיים במקרה של מוות. ביטוח זה מספק למעשה מעטפת כלכלית חשובה לכל אדם ומשפחתו במהלך שנות הגמלאות שלו ובמותו. 
 

ביטוחי מנהלים לחיסכון פנסיוני

 
בכדי לבחור מבין ביטוחי מנהלים הקיימים היום את הביטוח המשתלם ביותר, כדאי לכם לפנות לסוכנות ביטוח מקצועית המספקת לכם את כל המידע הנדרש על הפוליסות לפי סוגי המוצרים הביטוחיים השונים השייכים לביטוח הפנסיוני. 
 

ביטוחי מנהלים וקרנות פנסיה בתנאים מצויינים

 
אחת הסוכנויות אשר מספקות את התנאים הטובים ביותר לביטוחי מנהלים וקרנות פנסיה היא צמרות סוכנות לביטוח. צמרות סוכנות לביטוח מספקת שירות לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ הנדרשים לבחור את הביטוח הפנסיוני שלהם במסגרת עבודתם כשכירים. בנוסף, עצמאים רבים מכל התחומים רוכשים את ביטוחי הפנסיה שלהם דרך סוכני הביטוח המקצועיים של צמרות סוכנות לביטוח ונהנים מתנאים מעולים מחברות הביטוח. צמרות סוכנות לביטוח מציעה לכם מגוון פוליסות משתלמות במיוחד השייכות ליותר מ-10 חברות הביטוח הגדולות בארץ. 
 
 

השוואה בין ביטוח מנהלים לקרנות פנסיה

 
אם אתם מתלבטים בין המוצרים הביטוחיים של ביטוח פנסיה, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו עם סוכני הביטוח המנוסים של צמרות סוכנות לביטוח. ביטוח מנהלים, קרנות פנסיה וקופות גמל הם המוצרים הביטוחיים העיקריים כחלק מהביטוח הפנסיוני. צוות צמרות סוכנות לביטוח ישמח לסייע לכם לבחור מוצרים מבין כל המוצרים הביטוחיים ומבין הפוליסות השונות של חברות הביטוח הגדולות והותיקות בארץ. 
 

רכישת ביטוח פרטי דרך צמרות סוכנות לביטוח 

 
לרכישה של ביטוח פרטי דרך סוכני הביטוח של צמרות סוכנות לביטוח, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר של הסוכנות וקבלו ייעוץ אישי ומקצועי לבחירת הפוליסה המתאימה לכם ביותר. אם בחרתם בצמרות סוכנות לביטוח, תדעו שבחרתם בצוות סוכני הביטוח המקצועי ביותר לביטוחים פנסיוניים. 
ביטוח פרטי
צמרות סוכנות ביטוח

מוצרי הביטוח שלנו

מודול נגישות: