ביטוח ריסק

ביטוח ריסק במקרה של מוות

בשנים האחרונות ניתן לראות כי יותר ויותר ישראלים מבינים את החשיבות האדירה של ביטוח ריסק ובהתאם לכך לא מוותרים עליו. למעשה, ביטוח ריסק הינו כיסוי אישי, אשר מבטיח פיצוי כספי לבני המשפחה במקרה של מוות המבוטח. מדובר על יתרון חשוב אשר מעניק אפשרות לבני המשפחה להמשיך ולהתקיים בכבוד, לאחר שאיבדה מקור הכנסה מרכזי. הפיצוי של ביטוח ריסק נמסר או באמצעות קצבה חודשית או באמצעות תשלום חד פעמי, זאת בהתאם לתנאי הפוליסה אשר נקבעו מראש. על מנת לבצע ביטוח ריסק חשוב לפנות לחברה מקצועית בלבד, אשר מתמחה בתחום הביטוח.

צמרות סוכנות לביטוח הינה חברת מקצועית ובעלת מוניטין וניסיון רב שנים אשר הוקמה בשנת 2014 על ידי אשר רון, איש ביטוח בעל ניסיון, מתוך ראייה מקיפה של שוק הביטוח בישראל, והתייחסות לצרכיהם של סוכני הביטוח. הסוכנות פועלת במגוון רחב של תחומים וגאה להעניק שירות ל-50 סוכני ביטוח שונים. כיום, הסוכנות גאה להיות מובילה בתחומה, ולדגול בהגינות, יושר, שקיפות, ויחס אישי.

אלמנט מהותי נוסף בביטוח הוא בפיצוי אשר עובר למשפחה. במקרים רבים, סכום הפיצוי מתבסס על הסכום אשר נצבר בחיסכון של המבוטח הנפטר, בהתאם למסלול אשר בחר. ניתן לראות כי הפוליסה המועדפת על רבים היא פוליסה מעורבת, והיא למעשה משלבת כיסוי למקרי מוות, לצד כיסוי אובדן כושר עבודה. כמו כן, חשוב לדעת כי סכום הביטוח, אופן התשלום, ותקופת הביטוח, כולם נקבעים על ידי המבוטח בעת ביצוע הביטוח, לפי היכולות שלו ולפי השיקולים שלו בלבד. ביטוח ריסק הפך מבוקש במיוחד הן בקרב צעירים והן בקרב מבוגרים, ובדצק. מדובר על אחד הביטוחים החשובים ביותר כיום.

על אף מה שמקובל לחשוב, ביטוח מסוג זה בהחלט לא נועד רק להורים או מבוגרים, אלא עבור כל אחד ואחת, בכל גיל. כאמור, רכישת ביטוח, מכל סוג שהוא, ממש כמו מוצר, חייבת להתבצע אצל חברה אמינה, מקצועית, אשר מתמחה בתחום. לכן, חשוב כי תתחילו בסקר שוק, ותכירו את החברות השונות אשר קיימות בתחום, ומציעות שירותים מסוג זה. כך תוכלו לבחור בסופו של יום, את האפשרות המתאימה והאטרקטיבית ביותר. צמרות סוכנות לביטוח מתמחים מאז שנת 2014 בעולם הביטוח של ישראל, וגאה להעניק שירות מקיף, רחב ואמין בתחום. בנוסף, החברה הינה מובילה כיום בתחומה, ועומדת מאחורי קהל לקוחות פרטי ועסקי כאחד.

מודול נגישות: