ביטוח רפואי בחו”ל

ביטוח רפואי לנסיעה לחו”ל

כשאנחנו נמצאים בארץ אנחנו מבוטחים על ידי קופות החולים שלנו, על ידי הביטוח הלאומי ועל ידי כל מיני ביטוחים משלימים ופרטיים שרוב האוכלוסיה מחזיקה. אך תחום אחד שלעיתים קצת מוזנח הנו הביטוח הרפואי שלנו כאשר אנחנו נמצאים בחו”ל. כלומר, ביטוח רפואי בחו”ל. תחום הרפואה התקדם והשתכלל מאד בשנים האחרונות יחד עם מהפכת הידע והמהפכה הטכנולוגית. אך ישנו תחום נוסף שהתפתח מאד בשנים האחרונות והוא אותו תחום הנקרא ‘השמיים הפתוחים’. בכדי לא להיכנס לסטטיסטיקות מחייבות, רק נאמר שציבור רחב מאד יכול כיום להרשות לעצמו נסיעה לחו”ל, משהו שלא יכל להרשות לעצמו רק כמה שנים קודם לכן. מחיר הטיסות הנמוך ויוקר החופשות בארץ מביא יותר ויותר אנשים ומשפחות להחלטה לחוות את החופשה הבאה בחו”ל. כמובן שישנם גם אותם טיולים מודרכים וטיולי צעירים, נסיעות עסקים ונסיעות משפחתיות. לסיכום, עם ישראל מבלה זמן רב בחוץ לארץ.

ביטוח רפואי

כולנו כאמור מכוסים ביטוחית רפואית במידה כזאת או אחרת בארץ. אם אנחנו נדרשים לרופא או בית חולים, בשגרה או בחרום, כל אוכלוסיית ישראל מכוסה ובטוחה ותקבל את השירות הטוב ביותר בלי קשר לקופת החולים בה היא מבוטחת. אך בחוץ לארץ המצב כמובן שונה לגמרי. מרגע שיצאנו לחו”ל, הביטוח הרפואי שלנו, זה המשלים או המושלם או כל יתר הביטוחים הרפואיים, לא ‘תופס’. כלומר, במקרה של בעיה רפואית שקורית לנו בחוץ לארץ, אנחנו לא מכוסים על ידי הביטוחים המקומיים ויש לעשות ביטוח רפואי בחו”ל. 

אסור לשכוח  

לעיתים קורה שבגלל שאנחנו כל כך רגילים לטוס, הטיסה לחו”ל הופכת כבר למשהו שיגרתי והרבה אנשים פשוט שוכחים לעשות ביטוח או חושבים לתומם שהביטוח שיש  להם כאן בישראל ממשיך לעבוד כאשר הם בחוץ לארץ. הבהרנו כבר שלא כך הדבר. וכאן ההבדל. שימו לב!! אסור בשום אופן לקחת סיכון ולא לבטח את עצמיכם ומשפחתיכם כאשר אתם בחו”ל כי במקרה שתידרשו לטיפול בחו”ל, הוא כמובן  יקר מאד ויוכל להגיע לעשרות אלפי דולרים ויותר וזאת לפני הצורך להיות מפונים לארץ. 

צמרות סוכנות לביטוח 

בשביל זה אנחנו כאן, אנחנו בצמרות סוכנות לביטוח,  נתאים לכם את אותו ביטוח רפואי עבורכם לכל צורך. ביטוח רפואי בחו”ל זה לא משחק. יש לבצע ביטוח רפואי בחו”ל עבור כל נסיעה ולא להמר. גם אם הנסיעה היא לכמה ימים ומצבכם הבריאותי טוב. אסור בשום אופן לקחת סיכון. צרו עמנו קשר ואנחנו בצמרות סוכנות לביטוח לבנה איתכם את הביטוח המושלם והזול ביותר עבור הנסיעה הבאה שלכם. 

מודול נגישות: