ייעוץ ותכנון פיננסי

יועץ פרישה לפנסיה מקצועי

בכדי להגיע ליועץ פרישה לפנסיה, אתם יכולים לפנות לסוכנות ביטוח המציעה שירותי ייעוץ פיננסיים לגימלאים. היועץ הפיננסי ילווה אתכם לכל אורך שלבי הפדיון הפנסיוני והאפיקים בהם תוכלו להשתמש בכדי לשמור על הערך של הכסף שלכם. התכנון הפיננסי בתקופת הפנסיה צריכה להיות לטווח ארוך של לפחות 20 שנה ולכן חשוב להיעזר באנשי מקצוע מהתחום הפיננסי אשר יסייעו לכם בתכנון מקדים ומסודר לתקופת הפנסיה. 
 

ייעוץ לפני פרישה לגיל 60+

נשים המגיעות לגיל 62 וגברים המגיעים לגיל 67 (נכון ל-2020) יצאו לגמלאות ויקבלו קצבה חודשית או היוון חד פעמי על סמך הפנסייה שהם חסכו במשך כל שנות עבודתם. מה קורה במידה והם מחליטים לחזור לעבוד? מה קורה מבחינת מיסוי? את כל השאלות בנושאים הפיננסים הנוגעים לפנסיה, ניתן להפנות לאנשי מקצוע המתמחים בייעוץ לפני פרישה. 
גיל הפרישה נחשב היום לגיל התחלה של מסע חדש בחיים של כל אדם. למעשה, אדם בפנסיה יכול להינות מחייו בכל יום בצורה הטובה היותר ברגע שהוא מנוהל פיננסית נכון. נהוג היום לפנות לייעוץ ותכנון פיננסי מספר חודשים לפני היציאה לגמלאות. על מנת שהגימלאי ישלוט בעתיד שלו מבחינה כלכלית בצורה טובה, הוא יכול להיעזר באנשי מקצוע מהתחום הפנסיוני בכדי למצות את ההכנסות הצפויות לו בתקופת הפנסיה. למרות שהפנסייה כיום היא תקציבית, עדיין ישנם עובדים מבוגרים שהפנסייה שלהם ניתנת בתשלום אחד. לכן, יש חשיבות לניהול הפיננסי של הפנסיה על מנת לשמור על רמת חיים גבוהה של הגימלאי. 
 

תיאום פגישה לייעוץ פנסיוני פרטי

רוצים להיפגש עם איש מקצוע לייעוץ פנסיוני פרטי? הגעתם למקום הנכון! צמרות סוכנות לביטוח מציעה לכם לתאם פגישה לייעוץ ותכנון פיננסי לרגע שבו תצאו לגמלאות. צמרות סוכנות לביטוח מעסיקה סוכני ביטוח מנוסים ואנשי מקצוע מומחים בתחום הביטוח הפנסיוני והניהול הפיננסי ותוכלו לקבל את כל המידע העדכני והאמין ביותר בנוגע לכיסוי הביטוחי לפנסיה שלכם. 
 

ייעוץ ותכנון פיננסי דרך צמרות סוכנות לביטוח

לתיאום פגישה עם צוות צמרות סוכנות לביטוח, השאירו את הפרטים שלכם באתר הסוכנות או צרו קשר ישירות עם צוות המשרד. ברגע שבחרתם בצמרות סוכנות לביטוח, תדעו שאתם בידיים הכי מקצועיות בתחום הפנסיוני.
 
מעוניינים בביטוח פיננסים? לחצו
 
 
ייעוץ ותכנון פיננסי
צמרות סוכנות ביטוח

מוצרי הביטוח שלנו

מודול נגישות: