סוכן ביטוח לרכב פרטי

חשוב מאוד לזכור שנזקי תאונה ברכב פרטי, נחשבים לטוטאל לוס, במידה והשווי של הנזק מהווה 70% משווי הרכב. ברכבים זולים וישנים, כמעט כל תאונה עלולה להפיק נזקים בשווי זה ולכן בבואך אלינו סוכן ביטוח לרכב פרטי לא ימליץ לך לבטח בביטוח מקיף רכב כזה, שכן הפוליסה תהיה יקרה מאוד, לא רווחית לשני הצדדים ולא משתלמת כלל. במקרה כזה סוכן ביטוח לרכב פרטי אחראי, מקצועי ומבין את משמעות הדבר ימליץ לך ביטוח צד ג’. ביטוח זה ייכסה כל נזק שייגרם לצדדים שלישיים, אך לא על נזקי רכבך. הביטוח לא מתאים רק לרכבים פרטיים אלא ניתן לבדוק אופציה גם לרכבים מסחריים. 

סוכן ביטוח רכב

ביטוח רכב הוא שונה במהותו ובאיפיונו מכל נכס אחר שיש ברשותך. סביר להניח שהרכב ישמש אותך ואת משפחתך ביום יום טומן בחובו את הסכנות לתאונות שיגרמו לפגיעה פיזית או ברכוש. בגלל שהרכב מועד לתאונות, מעוגנת בחוק החובה לפנות ולבצע ביטוח אצל סוכן ביטוח רכב לרכבכם. בין שנזדקק לסוכן ביטוח לרכב חדש אשר יש לבטח, ובין שנפנה לסוכן ביטוח לרכב פרטי הנמצא בבעלותינו הרבה זמן, עליו יהיה להתאים את פוליסת הביטוח במדויק כך שישרתו את צרכיכם. בסוכנות שלנו תמצאו יועצים מהשורה הראשונה שיתאימו לכם במדויק את הפוליסה המתאימה, כך שתצאו מרוצים כבר מהפגישה הראשונה. 

סוכן ביטוח רכב לנהג צעיר 

אנו רוצים שתרגישו בטוחים שגם כאשר ילדכם מאחורי ההגה, המשפחה מכוסה ובטוחה ולכן נשמח להעמיד לרשותכם סוכן ביטוח רכב לנהג צעיר המבין את חששותיכם ויסייע לכם לרכוש ביטוח שתוכלו לעמוד בו, וישמור על כל המשפחה ברכב. לפרטים נוספים ופגישה עם סוכן ביטוח רכב לנהג צעיר אל תהססו לפנות אלינו, ואנו מבטיחים כי נחזור אליכם בהקדם ונענה לפנייתכם. 

סוכנות ביטוח רכב  

ביטוח רכב מעניק לכם הגנה כתוצאה מנזק שיכול להגרם לרכבכם כמו: תאונה,  גניבה, שריפה, התנגשות, מעשי זדון או נזקי טבע. מחיר פוליסת ביטוח אצלנו כאשר תשבו עם סוכן ביטוח לרכב פרטי נקבע עפי’ פרמטרים שונים כגון: היסטוריה של בעל הרכב, גיל הנהג, תביעות עבר ועוד. ביטוח רכב מעניק מגוון הטבות ייחודיות, בהן קבלת רכב חלופי בפרק הזמן בו שוהה הרכב במוסך, השתתפות עצמית בעלות מופחתת והטבות נוספות. סוכנות ביטוח רכב תתאים לכם את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר עם התנאים הטובים ביותר כך שתוכלו לחייך במהלך כל התהליך ולצאת בראש שקט. פנו אלינו לפרטים נוספים דרך הלינק או התקשרו ואנו נחזור אליכם עד 24 שעות. 

מודול נגישות: