סוכן ביטוח נסיעות לחו"ל

יותר ויותר אזרחים נוסעים כיום לחו”ל. כמובן שהמאמר מדבר על התקופה של לפני הקורונה והתקופה שתבוא אחרי הקורונה. נסיעות לחו”ל חייבות בביטוח רפואי וביטוח רפואי חייב בסוכן ביטוח נסיעות לחו”ל. בגלל ריבוי הנסיעות לחול שהפכו לכל כך פופולאריות בעקבות מדיניות ה’שמיים הפתוחים’ שהונהגה כאן בשנים האחרונות, בעיקר נסיעות לטובת חופשות ונסיעות עסקים קצרות, קיימים מקרים רבים שבהם אנשים בוחרים לוותר על ביטוח הנסיעות לחו”ל שהוא כמובן ביטוח רפואי עברו התקופה בה אותם אנשים שוהים בחו”ל ובה גם הביטוח המקומי, טוב ומושלם ככל שיהיה, לא מכסה. אנשים אחרים פשוט שוכחים לעשות ביטוח נסיעות לחו”ל דרך אותו סוכן ביטוח נסיעות לחול כי או שהם לא מנוסים דיים או שפשוט, יש להם הרבה על הראש והם פשוט לא זוכרים. 

ביטוח רפואי לנסיעות לחו”ל

אם כן, נבהיר כאן דבר ראשון שהביטוח הרפואי שיש לכל ישראלי, גם אם יהיה פלטיניום, לא מכסה נסיעות לחו”ל. כלומר כל פציעה או מחלה בזמן שהותכם בחו”ל, גם אם זה למשך יום אחד, לא תכוסה על ידי שום חברת ביטוח במידה ולא פניתם לסוכן ביטוח נסיעות לחול וביטחתם את עצמיכם דרכו רפואית לאותה נסיעה. באותה מידה, גם ביטוחים פרטיים אשר מאפשרים ניתוחים בחו”ל ושלל יתרונות מבחינה רפואית, גם הם לא מבטחים את האוחזים בהם כנגד פציעות או מחלות אשר קרו בזמן שהותם בחו”ל. אם תשאלו כל סוכן ביטוח נסיעות לחו”ל, הוא יאמר לכם שבעוד שהביטוח הרפואי בארץ מכסה מצב רפואי ידוע ועלויות טיפול ידועות, המצב בחו”ל כמובן אינו כזה. מעבר לכך שבחלק גדול המהמקרים, יש להחזיר את נוסע לארץ להמשך טיפול לא בדרך הרגילה והעלויות של הטסה כזאת הם עצומות. 

פנייה לסוכנות ביטוח

מה ניתן לעשות אם כן בכדי לוודא שחלק מההכנות שלכם לנסיעה הוא עשיית אותו ביטוח רפואי לחו”ל על ידי סוכן ביטוח נסיעות לחו”ל. עליכם פשוט מאד לפנות לסוכנות ביטוח ולבצע את הביטוח דרכם. בהחלט פשוט. אצלינו בצמרות סוכנות לביטוח תוכלו לבצע את אותו התהליך במהירות ובטלפון בקלות רבה. בצמרות סוכנות לביטוח אנחנו מציעים מגוון ביטוחי נסיעות לחו”ל ואנחנו נשמח להיות סוכן ביטוח נסיעות לחו”ל שלכם. זכרו שהעלויות של הטיפול בחו”ל במקרה של פציעה או התקף לב או כל מצב רפואי אחר, יכולות להרקיע שחקים ולסוע לחו”ל ללא ביטוח רפואי זו חוסר אחריות מוחלט. צרו איתנו קשר עם צמרות סוכנות לביטוח ואנחנו מתחייבים להציע לכם את הביטוח המשתלם ביותר. נסיעה טובה.   

מודול נגישות: