פנסיה לעצמאים

במשך עשרות שנים רוב העצמאים בישראל לא הפקידו עבור עצמם כסף לפנסיה. את הצורך להפריש חלק מהכנסות החודשיות לקרן פנסיה היה תמיד אופציה עבור עצמאים, אך משנת 2017, כל עצמאי בישראל מחוייב להפריש אחוז מסויים לביטוח פנסיוני הכולל מוצרי פנסייה כגון קרן פנסיה, קופת גמל וביטוח מנהלים. חוק הפנסיה לעצמאים חל על עוסקים פטורים ועוסקים מורשים ומחייב אותם להפריש לביטוח הפנסיוני באופן קבוע. אם אין לכם עדיין ביטוח פנסיוני של עצמאים, באמצעות פנייה לסוכנות ביטוח מקצועית המתמחה בביטוח פנסיה לעצמאים, תוכלו לקבל את התנאים הטובים ביותר מבחינת המוצרים הפנסיוניים הקיימים היום ולהיות רגועים לקראת גיל הפנסיה. 
 

פדיון כספי פנסיה לאחר התפטרות 

 
אם הגעתם לגיל הפנסיה או עזבתם מקום עבודה, יש לכם אפשרות לבצע פדיון כספי פנסיה. המשיכה של כספי הפנסיה, חלקית או מלאה, לפני הגעה לגיל הפנסיה יכולה לפגוע בקצבה החודשית של בעל הביטוח הפנסיוני בעת יציאה לגמלאות, לכן האפשרות האידאלית ביותר לכל מבוטח היא למשוך את כספי הפנסיה עם הפרישה.  
 

הגשת בקשה לפדיון כספים פנסיוניים

 
אם פיטרו אתכם מהעבודה או החלטתם להתפטר ממקום העבודה הנוכחי שלכם, יש לכם כאמור את האפשרות לבצע פדיון כספים פנסיוניים. למרות שבדרך כלל לא מומלץ לבצע זאת לפני גיל פרישה, זה עדיין אפשרי. אם אתם יוצאים לפנסיה בקרוב, כדאי שתקבעו פגישה לייעוץ פרישה לפנסיה ולהתכונן בהתאם להכנסות שיהיו לכם ברגע הפרישה.
 

ייעוץ פרישה לפנסיה מגורמים מקצועיים

 
בכדי שתוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי לפני היציאה שלכם לפנסיה ולתכנן את הצעדים הפיננסיים שלכם בהתאם, אתם מוזמנים לפנות לצמרות סוכנות לביטוח. צמרות סוכנות לביטוח נחשבת לאחת הסוכנויות המקצועיות ביותר בתחום הביטוח הפנסיוני. סוכני הביטוח של צמרות סוכנות לביטוח עובדים בצורה מסודרת ומקצועית ומנגישים את כל המידע הרלוונטי למוצרים השונים של ביטוח הפנסיה.
 
 

פתיחת קרן פנסיה לעצמאים דרך צמרות סוכנות לביטוח

 
אם אתם עצמאים ולא פתחתם עדיין מוצר פנסיוני, כדאי שתעשו זאת כבר עכשיו! דרך צמרות סוכנות לביטוח תוכלו לפתוח קרנות פנסייה, קופות גמל,וביטוח מנהלים. פתיחת קרן פנסיה לעצמאים ניתן לבצע עם סוכני הביטוח המצויינים של צמרות סוכנות לביטוח המתאימים כל מוצר פנסיוני בהתאם לצרכים של הלקוח. צמרות סוכנות לביטוח מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרים המיועדים לביטוח פנסיה השומרים על האינטרסים הכלכליים של המבוטח בעת היציאה לגמלאות.  
פנסיה לעצמאים
צמרות סוכנות ביטוח

מוצרי הביטוח שלנו

מודול נגישות: