תכנון תהליך פרישה

תכנון תהליך הפרישה שלכם לפנסיה

מאמר זה מופניה אליכם. אתם המגיעים בקרוב לגיל הפרישה מעבודתכם וכניסה לסגנון חיים אחר לגמרי. החיים עפ”י פנסיה. פעם יום זה היה רחוק מאד אך ככל שעבר הזמן, הוא התקרב בצעדי ענק והוא ממש בפתח. אני עדיין לא שם אבל אני מעריך שמעורבות כאן המון רגשות. פחד, חשש, שמחה, עצב ועוד אך אלו הארבעה שאולי יכולות לסכם מה שאדם שכל חייו עבד למחייתו והכיר את סדר יומו כמו את כף ידו, נאלץ להעביר את השרביט לדור הבא ולהתחיל ולהסתגל לסגנון חיים אחר לגמרי ולמציאות חיים אחרת לגמרי. 

לצורך כך חייבים הכנה. אני חושב שההכנה צריכה לכלול מרכיב נפשי ומרכיב כלכלי. על המרכיב הנפשי לא אדבר כאן אלא על הכלכלי. כל חייכם הבוגרים צברתם פנסיה. מאותה פנסיה אתם תידרשו לחיות עכשיו את שארית חייכם. כמובן שיש את פנסיית בת או בן הזוג אם הם כמובן קיימים, חסכונות, קופות גמל, השקעות אחרות וכו…  וכך שיש בפניכם מעין קופה מלאה בכספים שהם החלק הברור במשוואה אבל מצד שני יש לפניכם גם מספר שנות חיים שהוא הנעלם. מעבר לכך, ישנה את אותה טופסולוגיה מפורסמת מול רשויות המס שחייבים למלא באופן מקצועי. לכן חייב להתבצע כאן תכנון תהליך פרישה. תכנון פרישה מעבודה. אותו תכנון לפרישה בעצם מסתכל בעיניים של מומחים על כמות המשאבים שיש לכם מול תוחלת החיים הצפוייה ועוד מרכיבים וביחד מתכננים שהחיים מעתה ואלאה יהיו נעימים, שתוכלו לעמוד בכל ההתחייבויות, שתדעו מה המגבלות הכספיות, שתכירו את ההוצאות ואת ההכנסות שלכם ושתוכלו לחיות חיים מלאים ושמחים באותן שנות פנסיה שהיום הן שנים ארוכות מאד. 

אם מי ניתן לבצע את אותו תכנון תהליך פרישה. את אותו תכנון לפרישה? ובכן, ישנם יועצים פרטיים וישנם סוכנויות ביטוח המתמחות בהליך זה. אם להזכיר אחת מהן, ניתן לציין את סוכנות לביטוח צמרות. מומחי החברה יוכלו לבצע ביחד איתם תכנון תהליך פרישה או תכנון פרישה מעבודה באופן המקצועי ביותר. כי בצמרות מכירים את העבודה. מומחי צמרות ביצעו תכנון פרישה או תכנון לפרישה לעשרות ומאות אנשים והם יוכלו לעזור לכם עם תכנון תהליך פרישה שלכם באופן שלא הרבה יוכלו. התקשרו וקבעו פגישה.  
 
תכנון תהליך פרישה
צמרות סוכנות ביטוח
מוצרי הביטוח שלנו
מודול נגישות: